Doktora Soru Sor

Çölyak hastalığı, gluten duyarlılığı ve buğday alerjisiyle ilgili konunun uzmanına sormak istediğiniz sorular mı var? Sorularınızı ETİ Glutensiz Hayat’ın sizler için hazırladığı “Doktora Soru Sor” sayfası üzerinden Gastroenteroloji ve İç Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Deniz Güney Duman’a iletebilirsiniz. Son yıllarda giderek daha fazla bireyi ilgilendiren bu rahatsızlıklar hakkında merak ettiğiniz pek çok detayı, bu iletişim formu aracılığıyla mail atarak uzman doktorumuzdan ayrıntılı olarak öğrenebilirsiniz!Doktora Soru Sor Nasıl Çalışır?

Prof. Dr. Deniz Güney Duman’a sorulan sorular, Doktora Soru Sor sayfasındaki iletişim formu aracılığıyla kendisine e-posta olarak iletilmektedir. Mesajınızı gönderebilmek için ad soyad ve e-posta bilgilerinizi iletişim formuna eksiksiz bir şekilde kaydetmeniz gerekmektedir. “Gizlilik Politikası metnini okudum ve kabul ediyorum.” seçeneğini işaretledikten sonra mesajınız Prof. Dr. Deniz Güney Duman’a gönderilecektir. Doktorumuzun yanıtı, mümkün olan en kısa sürede iletişim formuna eklediğiniz e-posta adresine mail olarak iletilecektir.

Doktora Neler Sorabilirim?

Uzman doktorumuza çölyak hastalığı, gluten intoleransı ve buğday alerjisi ile ilgili yanıtını merak ettiğiniz tüm soruları sorabilirsiniz. Gluten ile ilişkili olarak huzursuz bağırsak sendromu, iltihaplı bağırsak rahatsızlıkları ve mide sorunları ile ilgili de bilgi alabilirsiniz.

Doktordan Ne Zaman Yanıt Alabilirim?

Sorularınız, Prof. Dr. Deniz Güney Duman tarafından bir ila iki hafta içerisinde cevaplanacaktır. Doktorumuzun yoğunluğuna göre yanıt süresi uzayabilmekle birlikte daha kısa sürede de yanıt alabilirsiniz. Henüz yanıt alamadıysanız, sorularınızı sistem üzerinden tekrar göndermeden beklemenizi rica ederiz. İlettiğiniz soru veya sorular, Prof. Dr. Deniz Güney Duman tarafından özenle yanıtlanıp tarafınıza mutlaka iletilecektir.

Sorumluluk Reddi Beyanı: İleteceğiniz sorulara istinaden Prof. Dr. Deniz Güney Duman tarafından verilen cevaplar bir teşhis veya tedavi önerisi mahiyetinde değerlendirilmemelidir. Kesin teşhis ve size en uygun tedavi yöntemleri için muhakkak fiziki muayene olunması önerilmektedir. Gerek Glutensiz Hayat web sitesi içerisinde verilen bilgiler gerekse de Prof. Dr. Deniz Güney Duman tarafından aktarılan cevaplar genel nitelikli, kamuoyunu bilgilendirme ve farkındalık yaratabilme amaçlıdır. Kişisel rahatsızlıklar ve tedavilerden kaynaklı olarak ETİ ve Glutensiz Hayat web sitesinin hiçbir yükümlülüğü bulunmamaktadır.