Unlu mamuller ve çikolata sektörünün öncü markası ETİ, yarım asırdır sunduğu kaliteli ve yenilikçi lezzetlerle tüketicilerinin beklenti ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılıyor.

Zengin ürün gamı ile Türk halkının damak zevkini şekillendiren ETİ, ürünleriyle hayata küçük mutluluklar katarken içinde bulunduğu topluma karşı sorumluluklarını da yerine getiriyor.

Bugüne kadar çocukların eğitiminden, kültürel değerlerin korunması ve yaşatılmasına kadar pek çok alanda uzun soluklu ve sürdürülebilir nitelikte projeyi hayata geçiren ETİ, sahip olduğu sosyal sorumluluk bilinciyle, Çölyak hastaları için de duyarlı bir yaklaşım benimsedi.

Çölyak hastalığı konusunda toplumdaki bilgi düzeyini ve farkındalığı artırmak, Çölyak hastalarının oldukça sınırlı olan beslenme kaynaklarını zenginleştirerek hayat standartlarını artırabilmek amacıyla, Türkiye’nin ilk ve tek glutensiz bisküvisi Pronot’u 2003 yılında piyasaya sunan ETİ, şimdi de Pronot ailesine tatlı ve tuzlu lezzette yepyeni çeşitler ekledi.

Eti Pronot Glutensiz Kurabiye, Eti Pronot Glutensiz Kakaolu Kurabiye, Eti Pronot Glutensiz Zeytinli Kekikli Kurabiye, Eti Pronot Glutensiz Kakaolu Mini Kek, Eti Pronot Glutensiz Bebek Bisküvisi…

Çölyak hastalarının uygulamış olduğu özel diyete yardımcı olmak amacıyla geliştirilen Eti Pronot ürünleri, birbirinden farklı lezzetleriyle öğün aralarının keyifli atıştırmalıkları olacak. Çölyak hastası yetişkinlerin, çocukların ve de bebeklerin severek tüketebileceği ve ekonomik fiyatıyla her kesimden Çölyak hastasının alım gücüne hitap eden Eti Pronot’u temin edebileceğiniz noktaları, web sitemizde yer alan “Eti Pronot’u nerede bulabilirim?” linkinden öğrenebilirsiniz.

Çölyak konusundaki duyarlı yaklaşımını sadece ürün geliştirmekle sınırlı tutmayan ETİ, Çölyaklıların daha kaliteli bir yaşam sürmeleri için hazırladığı rehber niteliğindeki bu web sitesi ile hastalık hakkındaki her türlü bilgiye ve uzman doktor desteğine erişiminiz artık çok daha kolay olacak.

Sağlıklı günler dileriz.

Saygılarımızla,

ETİ